اعتصاب در حمایت از حسین رونقی ملکی در مقابل سفارت ایران در وین، و برخورد کارمند سفارت با وی+ ویدئو

 

  مازیار یادگاری، شهروند ایرانی مقیم اتریش در حمایت از حسین رونقی ملکی، مقابل سفارت جمهوری اسلامی ایران در وین اعتصاب کرد.

 

به گزارش رهسا نیوز، مازیار یادگاری با در دست داشتن پلاکاردها و تصاویری از زندانی سیاسی محبوس در بند 350 اوین، حسین رونقی ملکی و مادرش، که این روزها در اعتصاب غذا بسر می برند در گفتگو با رهسا نیوز، دلیل این اقدام خود را حمایت از حسین رونقی ملکی و مادر وی و همچنین رساندن فریاد آزادی خواهی این جوان ایرانی به گوش سایر آزادی خواهان جهان اعلام کرد.

 

هنگام اعتصاب مازیار یادگاری در مقابل سفارت ایران در وین، یکی از ماموران سفارت ایران به وی حمله کرده و سعی در برهم زدن اعتصاب وی و نیز جمع آوری پلاکاردهای او داشت که با دخالت پلیس اتریش و تهدید مازیار یادگاری به شکایت از این مامور سفارت به اتهام دزدی اموال شخصی، این مامور از اقدام خود منصرف شده و صحنه را ترک کرد.

 

حسین رونقی ملکی از ۱۸ مرداد ماه دست به اعتصاب غذا  زده و چهارشنبه هفته گذشته به دلیل خونریزی معده و دستگاه گوارشی به مدت چند ساعت  به بیمارستان مدرس منتقل شد.

 

رونقی ملکی از بیماریهای متعددی همچون کم کاری کلیوی، آنژین قلبی، التهاب مثانه و پروستات  سنگ کیسه صفرا و زخم معده و خونریزی گوارشی رنج می‌برد. و دراین شرایط دست به اعتصاب غذا زده است.

 

 

برای مشاهده ویدئو اینجا را کلیک کنید

 

 

Advertisements

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google+ Foto

Du kommentierst mit Deinem Google+-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

w

Verbinde mit %s